Новий скандинавський ресторан “Kattegat” у центрі Києва – це тематичний заклад, який переносить Вас в атмосферу часів вікінгів, міфології, містики та доленосних пророцтв. Лише тут Ви можете спробувати страви і коктейлі із 9 світів, які їли та пили скандинавські боги Пантеону.

Кожна позиція у нашому авторському меню має свою історію, яка тісно переплітається із тематикою закладу. Наприклад, лише в нашому ресторані Ви можете спробувати “Молодильні яблучка” – їх носила у своїй корзині богиня Ідунн та давала скуштувати богам Скандинавії, щоб омолодитись і продовжити тривалість свого життя. Справжні ж поціновувачі сирого м’яса не зможуть відірватись від пікантної закуски “Молот Тора”, яка, згідно з повір’ям, наділить кожного, хто спробує її, мужністю та непереможною силою вікінгів.

Щоп’ятниці та у вихідні ми відзначаємо «Містичні вхідні». У ці дні після 18:00 гостей частують пригощанням від бару та кухні, інколи виступають відомі гурти з живою етнічною музикою та можна звернутись за підказкою від рун – так, ми вміємо тлумачити мову скандинавів. Тому скористайтесь можливістю дістати із мішечка свою руну дня та прислухайтесь до її пророцтв. Усі ж руни кожен гість може побачити на стінах в залах ресторану.

Кажуть, тут набираються сил перед битвами справжні вікінги, підбадьорюючи один одного вигуками “Skol!” – обіцянкою залишитись в живих, перемогти та випити ввечері з черепа ворога, а прекрасні богині на нашій літній терасі смакують принесені їм дари, наповнюючись енергією краси та кохання.

Тааак, ми підготували для Вас багато містики та смачних пригощань. Чекаємо Вас за адресою: вул. Шота Руставелі, 15 у ресторані “Kattegat”! Вхід через арку, далі слідуйте за драккарами. Ми відкриті щодня з 12:00 до 22:00.

Історія створення ресторану

Ще два роки тому у Дениса та Анни Маклашевських виникло бажання відкрити ресторан, який буде відрізнятись від інших своєю неординарною філософією та відповідною презентацією всіх їхніх знань про скандинавську міфологію та справжню історію про вікінгів.

Денис – язичник, рунолог, який певний час прожив на острові в Данії, щоб поринути у сферу данської культури, а Анна вже давно захоплюється історіями про Фрейю – богиню родючості, врожаю та жнив, кохання, пристрасті та сексуальної енергії.

І зараз їхня спільна мрія втілилась у реальність за адресою: вул. Шота Руставелі, 15 – скандинавський ресторан “Kattegat” (вхід через арку, далі слідуйте за драккарами).

Адреса ресторану:
Вхід через арку, далі орієнтир за драккарами
Номер телефону:
Графік роботи:
Пн-Нд: 12:00 – 22:00
Соц. мережі:
Instagram
delivery_dining
Доставка
TikTok